232016Kas

İnşaat Demiri Ankara

İnşaat Demiri alanında 1969 yılından beri faaliyet gösteren firmamız ülkemizin her bölgesine inşaat demiri göndermekle beraber Ankara ilimizde son dönemlerde gelişen inşaat faaliyetlerinden dolayı Ankara’da da aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız ülkemizin en çok tercih edilen tamamen TSE onaylı ve Demir analizine uygun demirler üreten firmalar ile çalışmakta ve sizlere hiç bir şekilde sorun yaşamayacağınız onaylı ve garantili ürünler sunmaktadır.

İnşaat demiri Ankara bölgesinde faaliyet gösteren firmamız 50 yıllık geçmişinde temel olarak hedefinde %100 müşteri memnuniyeti ile talep edilen ürünleri zamanında teslim etmeyi amaç haline getirmiştir. İnşaat sektöründe zaman önemli bir tol oynadığı için termin tarihine uygun hareket etmek ve sizleri mağdur etmemek tek temennimizdir.

Firmamızdan daha fazla bilgi almak ve Ankara ‘ya demir siparişi vermek için bizlere aşağıda bulunan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Çakıroğlu Demir Çelik: 0216 482 48 48

Bu makale arama motorlarında; ankara demir siparişi, inşaat demiri ankara, ankara inşaat demiri gibi aramalarda öncülük etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *